fotoo

 

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
Pola z * są wymagane.
Email nie będzie publikowany.
Zapisujemy Twoje IP 54.92.155.160.
It might be that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve our right to edit, delete, or not publish entries.
Krzysztof
03.09.2017 r.Gorąco polecam! W butach "do wyrzucenia", po renowacji chodzę już 2 rok. Dodatkowym atutem dla fanów metalu jest super muzyka, która leci w lokalu 😉
Weronika
26.08.2017 r.Wpisuję w tej Księdze serdeczne podziękowania za ślicznie odmalowane pantofelki ślubne. Teraz mi posłużą na niejednym bankiecie i niejednej imprezie.
Polecam Wasz Warsztat wszystkim, którzy chcą mieć ukochane buty zawsze eleganckie i wyjściowe.
Dziękuję!
Darek
22.04.2017 r. Rzetelna i godna polecenia firma.
Przyniosłem już drugą kurtkę do farbowania i jestem zadowolony z efektu.Pozdrawiam
Darek
Olga
29.11.2016 r. DZIĘKUJĘ! Dziękuję! Dziękuję!
Jesteście Najlepsi 😚
Zmiana obcasów w butach i koloru butów robi wrażenie! Szacuneczek kochani.
Pozdrawiam
Olga L.
Ewa
17.05.2016 r. Dziękuję Państwu za ślicznie odmalowane buciki!
Wszyscy mnie pytają gdzie kupiłam nowe(a to moje wygodne leciwe czółenka)
Będę musiała się przyznać czyja to zasługa...proszę się przygotować na następne zlecenia!
Andrzej W.
13.02.2016 r.

Renowacja kurtki skórzanej wykonana PERFEKCYJNIE. Odbierając kurtkę miałem wrażenie ,że jest nowa a przyznam ,że oddałem do farbowania mocno poprzecieraną i sfatygowaną. Jestem bardzo zadowolony więc się tu wpisuję i polecam ten zakład.
Kasia
16.01.2016 r.

Dziękuję za renowację kurtki skórzanej :) poprzedni kolor i zniszczenia były nie do zniesienia a teraz znów cieszę się ulubioną kurtką, która wygląda jak nowa!
Ewelina
24.11.2015 r.

Bardzo ładnie naprawione buty!!!!!!
Pozdrawiam Serdecznie:)
Paweł
23.09.2015 r.

Dzięki przepiękne za "remont"skóry na motor :) Pozdrowienia dla Wszystkich Dratewkowiczów
Pewnie,że będę wracał w Wasze progi!
nick
07.08.2015 r.

Polecam, bo kożystam z ich usług od kiedy to naprawili moje zmasakrowane (przez psa) ukochane kozaki.Po naprawie wyglądały jak NOWE! Przynoszę więc do nich w s z y s t k i e moje buty i zawsze jestem zachwycona efektem!!! Dziękuję :-)
Mariusz
22.07.2015 r.

Jestem baaardzo zadowolony z jakości usługi jaką wykonała dla mnie Dratewka (z ul Grota Roweckiego) buty są teraz JAK NOWE ! Bardzo dziękuję miłej Pani za poświęcony czas i poradę. Zapewniam ,że zawsze będę naprawiał buty tylko na Ruczju w Dratewce. Wierny klient Mariusz
Magda
20.07.2015 r.

Bardzo serdecznie POLECAM moim zdaniem NAJLEPRZY zakład naprawy obuwia w Krakowie! Naprawiłam u tej miłej Pani wiele, naprawdę wiele par butów. Każda z par naprawiona PERFEKCYJNIE Więc POLECAM Dratewkę z ul Grota Roweckiego , oraz dziękuję za poświęcony mi tam czas i zaangażowanie! Magda
Anonim
14.07.2015 r.

Super naprawione buty !!! Polecam Wszystkim! Buty są jak nowe,jestem w szoku!

P O L E C A M :))
Robert
13.07.2015 r.

Solidnie i bardzo ładnie wykonana naprawa i farbowanie kurtki skórzanej! warto było przyjechać do Krakowa na Grota Roweckiego (a jestem z Katowic)

Polecam wszystkim!
Malinowski
28.06.2015 r.

Bardzo ładnie i solidnie naprawione buty! Wyglądają jak nowe!!! P O L E C A M Wszystkim Serdeczne podziękowania dla firmy DRATEWKA z ul Grota Roweckiego
Adam
11.06.2015 r.

Dobrzy fachowcy,znają się na tym co robią naprawiam u nich buty ortopedyczne i nawet wykryli błąd mojego lekarza ortopedy(!)dzięki czemu nie pogarsza się moja wada.Buty naprawione(podnoszenie całego spoda) bardzo starannie i schludnie. Mogę śmiało polecić wszystkim.
Paweł S.
20.05.2015 r.

Dziękuję firmie DRATEWKA z ul Grota Roweckiego za szybką i fachową naprawę kurtki skórzanej.Zahaczyłem o wystający pręt z ogrodzenia i roztargałem bok.Naprawili tak dobrze,że śladu nie ma po rozerwaniu!
Karola S.
10.05.2015 r.

CUDEM URATOWALI MOJE BARDZO DROGIE BUTY NA KILKA DNI PRZED MOIM ŚLUBEM Ogromnie się martwiłam a w Dratewce buty naprawiłam- JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ PANI I PANU Z DRATEWKI
Adam Rojek
04.05.2015 r.

Teczka oddana do tego zakładu ,została naprawiona w profesjonalny sposób! Inni kaletnicy w Krakowie nie chcieli podjąć się tej naprawy a właśnie w Dratewce przyjęto mnie cieple i ze zrozumieniem (chociaż musiałem ustawić się w kolejce i swoje odczekać) już rozumiem skąd tam kolejka-po prostu DOBRZY FACHOWCY i inni klienci też już to wiedzą .
Danuta Racut Bożko
22.04.2015 r.

Bardzo,bardzo ładnie odmalowali i pozszywali moją starą ,ukochaną torebkę. Torebka z prawdziwej skóry krokodyla...piękna przed laty i PIĘKNA teraz po odnowie w DRATEWCE. Jeszcze raz dziękuję i P O L E C A M ten zakład.Nie wiem jak Oni to zrobili ale aż mi dech zaparło! Polecam znajomym portal "O FACHOWCACH" ,bo to dzięki niemu trafiłam na Dratewkę.